Apie mus

Aukštakalnis yra jaunimo klubas, įkurtas keleto tėvų ir studentų iniciatyva 2007 rudenį.

...tai ugdymo centras, kur susirenkama po pamokų ar paskaitų. Čia kartu su tėvais kuriama aplinka, kurioje berniukai ir vaikinai ugdo savo gabumus, pomėgius ir turiningai praleidžia laisvalaikį. Ateityje įgytos vertybės ir įsiugdyti įpročiai jiems labai pravers.

Tikslai

Padėti tėvams visapusiškai ugdyti mokyklinio amžiaus vaikus, o studentams – nenustoti
tobulėti profesinėje ir etinėje srityje.

Finansavimas

Studijų centro „Aukštakalnis“ veikla finansuojama tėvų ir rėmėjų lėšomis, palaikoma
savanoryste ir nematerialine pagalba.

Aukštakalnio centro organizuojamų užsiėmimų ašis yra krikščioniškas ugdymas. Visas šis ugdymas – rekolekcijos, katekizmo paskaitos, dvasinis vadovavimas ir bendra malda – mūsų centre patikėtas Katalikų Bažnyčios asmeninei prelatūrai „Opus Dei“, kurią 1928 m. įkūrė šventasis Chosemarija Eskriva. „Opus Dei“ skatina paprastus krikščionis siekti šventumo darbe ir kasdienybėje, tarnaujant kitiems ir siekiant geresnės visuomenės.

ganytojai-ir-zvejai-400x640-1

Aukštakalnio vadovai

263507977_286272960093047_7537771303880975091_n

Ignas Villalon

Studijų centro „Aukštakalnis“ direktorius. KTU statybų inžinerijos mokslo daktaras, kilęs iš Madrido, Ispanijos, augo 12 vaikų šeimoje. Ignas kurį laiką dirbo pastatų projektavimo įmonėje, o šiuo metu daugiau laiko skiria akademinei bei mokslinei veiklai. Laisvalaikiu žaidžia futbolą, mėgstamiausia komanda – „Atletico de Madrid“.
paulius1

Kun. Paulius Gil

Studijų centro „Aukštakalnis“ kapelionas. Baigęs Chemijos studijas ir kurį laiką dirbęs mokykloje, Paulius įšventintas į Kunigus Romoje 1990 m. Keletą metų gyveno Rygoje, o paskui Vilniuje. Nuo 2018 metų, kun. Paulius dirba Aukštakalnio studijų centro kapelionu, skirdamas savo laiką padėti žmonėms dvasiniais reikalais. Mėgstamiausi „hobis“ – dėlionės bei tapyba.