Vasaros stovyklos

Kviečiame smagiai praleisti vasarą!

Kviečiame moksleivius, norinčius šauniai, smagiai ir saugiai praleisti dalį vasaros, dalyvauti tarptautinėse vasaros stovyklose.

Anglų kalbos stovykla 12 - 18 metų moksleiviams

Tarptautinė anglų kalbos stovykla – tai aštuonios intensyvios dienos sportuojant, mokantis, žaidžiant ir ugdant asmenybę.

Sporto stovykla 10 - 13 metų
moksleiviams

Sporto stovykla – tai trys dienos nuotykių su draugais nuostabioje Lietuvos gamtoje.
Kviečiame pabūti kartu!

Kas vyksta anglų kalbos stovykloje?

Kiekvieną dieną išklausysime 3–4 paskaitas įvairiomis temomis, pradedant dviračių sportu ir baigiant gyvybe kosmose (anglų kalba), kurias ves vadovai iš Lietuvos ir užsienio šalių. Žaisime krepšinį, futbolą, beisbolą ir amerikietišką futbolą. Dalyvausime šv. Mišiose. Gyvensime stovyklavietės nameliuose ir maudysimės netoli esančiame vandens telkinyje. Vakarais dalyvausime naktiniuose žaidimuose miške. Anglų kalbos stovykla – tai proga susirasti naujų draugų, pailsėti nuo ekranų ir pasisemti įspūdžių visiems metams!

Kaip mes leisim laiką sporto stovykloje?

Kiekvieną dieną žaisime krepšinį, futbolą ir beisbolą. Dalyvausime šv. Mišiose. Gyvensime palapinėse. Vakarais dalyvausime naktiniuose žaidimuose miške. Sporto stovykla – tai proga susirasti naujų draugų, pailsėti nuo ekranų ir pasisemti įspūdžių visiems metams!